PROGRAMET

Fitues, Popcorn


Jeta e trainerit Xhon Herrison ndryshon, kur ëndrra për të fituar kampionatin e basketbollit të gjimnazeve, shtypet nga lajme të papritura. I mbetur pa skuadër, ai nxitet nga drejtori i shkollës që të bejë trajnerin në një sport që atij nuk i pëlqen dhe nuk e njeh. Detyra e re e bën të dyshojë tek vlerat që ka, derisa rruga e tij kryqëzohet me atë të një studenteje, që ka vështirësitë e veta për të tejkaluar.

 

Regjia

Alex Kendrick

Aktorë

Alex Kendrick, Shari Rigby, Aryn Wright-Thompson,  Priscilla C. Shirer etj.

 

Zhanri

Dramë

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 18 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin