PROGRAMET

Fundi, e hënë – e premte, Ora 22:20, Seriale Turke-HD


Ajlini është një grua që ka gjithçka. Është e dashuruar marrësisht me bashkëshortin e saj, Selimin dhe një nënë e devotshme për djalin e tyre Omerin. Ajo e çon në aeroport Selimin një mëngjes dhe gjithçka ndryshon. Avioni I tij rrëzohet. Nuk ka të mbijetuar. Pas ditësh vajtimi të thellë, vjen një fije shpresë. Kompania ajrore zbulon që emri i tij nuk ishte në listën e pasagjerëve. Kudo të jetë, ai nuk ka vdekur. Nuk ka hipur kurrë në atë avion. Fundi. Deri ku do të shkoje për të zbukuruar të vërtetën?

 

Regjia:

Uluç Bayraktar

 

Zhanri:

Dramë

 

Aktorë:

Yigit Özsener, Nehir Erdogan, Engin, Altan Düzyatan

 

Mosha e lejuar:

Fëmijë të shoqëruar nga prindërit

 

Viti i Prodhimit:

2012

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 22:20

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin