PROGRAMET

Gënjeshtra e bardhë, nga 11 nëntori, e hënë – e premte, ora 19:00, Stinët


Një baba i përkushtuar i premton së bijës Kaira se e ëma do të kthehet një ditë pranë familjes, ndoshta për ditëlindjen e saj. Ndaj, kur Suna shfaqet në shtëpinë e tyre, ditën e 6-vjetorit të saj, me një tortë në dorë, Kaira nuk përmbahet nga gëzimi. I vetmi problem është se Suna, nuk është aspak nëna e saj…

 

Regjia:

Baris Ercetin, Cihan Vural

 

Aktorë

Furkan Palali, Asli Bekiroglu, Lavinya Unluer, Ege Kokenli, Ahmet Saraçoglu etj

 

Zhanri

Komedi | Serial

 

Viti

2019

 

Mosha e lejuar:

Mbi 13 vjeç

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Nga e hëna në të premte 19:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim!

Ju njoftojmë se duke filluar nga data 01.01.2020 shoqëria “Setplex” e cila zotëron platformat televizive IPTV “Nimi TV” dhe “TVALB”, nuk gëzon më asnjë të drejtë transmetimi apo tregtimi të paketave dhe të kanaleve të Digitalb.

WordPress Lightbox Plugin