PROGRAMET

Gordon Ramsej: Receta nga Bota, çdo të hënë, Ora 21:00, NGC


Shefi i kuzhinës, Gordon Ramsay udhëton në disa nga vendet më të pabesueshme dhe të largëta në Tokë, në kërkim të frymëzimit kulinar, aventurave epike dhe përvojave kulturore që nuk do t’i harrojë kurrë.

 

Zhanri

Kulturë | Kulinari

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të hënë 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin