PROGRAMET

Goxilla kundër Kongut, Popcorn


Dy kundërshtarët legjendarë përballen në betejën e të gjitha kohëve, ndërsa fati i botës varet në fije të perit. Kongu dhe mbrojtësit e tij ndërmarrin një udhëtim të rrezikshëm për të gjetur shtëpinë e tij të vërtetë, por e gjejnë veten në rrugën e Goxillës së tërbuar. Përplasja epike midis dy titanëve, e nxitur nga forca të padukshme, është vetëm fillimi i misterit që qëndron thellë në zemër të Tokës…

 

Regjia

Adam Wingard

Aktorë

Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall

 

Zhanri

Aksion | Fantashkencë | Thriller

 

Viti i Prodhimit

2021

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin