PROGRAMET

Goxilla: Mbreti i përbindëshave, Popcorn


Përpjekjet heroike të agjencisë “Monark” dhe të anëtarëve të saj në përballjen me një grup përbindëshash gjigantë, mes të cilëve edhe Godzilla. Ai do të ndeshet me Mothra-n, Rodan dhe armikun më të madh të tij, krijesa me tre koka e njohur si King Ghidorah. Kur këto gjallesa shumë të lashta, të konsideruara si mite, zgjohen sërish, fati i njerëzimit do të jetë në rrezik.

 

Regjia

Michael Dougherty

Aktorë

Kyle Chandler, Vera Farmiga, Millie Bobby Brown, Bradley Whitford etj.

 

Zhanri

Aksion | Aventurë | Fantazi

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim!

Ju njoftojmë se duke filluar nga data 01.01.2020 shoqëria “Setplex” e cila zotëron platformat televizive IPTV “Nimi TV” dhe “TVALB”, nuk gëzon më asnjë të drejtë transmetimi apo tregtimi të paketave dhe të kanaleve të Digitalb.

WordPress Lightbox Plugin