PROGRAMET

Gra të vogla, Popcorn


Kandidat për 6 çmime Oskar. Bazuar në romanin e dashur klasik të Louisa May Alcott dhe ekranizuar nga regjisorja e vlerësuar Greta Gerwig. Xho Març përpiqet të bëjë përpara si shkrimtare në Nju Jorkun e shekullit XIX, kur thërritet në shtëpi pranë shtratit të motrës së sëmurë Beth. Përmes kujtimeve të tyre, tregohet si katër motrat e dashura Març u rritën gjatë luftës Civile Amerikane, secila e vendosur për ta jetuar jetën sipas kushteve të saj.

 

Regjia

Greta Gerwig

Aktorë

Saoirse Ronan, Emma Watson,  Timothée Chalamet, Meryl Streep etj.

 

Zhanri

Dramë

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin