PROGRAMET

Gruaja e Mrekullive 1984, Popcorn


Diana Prince jeton në heshtje mes njerëzve, në gjallërinë dhe vezullimin e viteve ‘80, një epokë e udhëhequr nga dëshira e tepruar për të patur gjithçka. Edhe pse ka arritur kulmin e fuqive të saj, ajo mban një profil të ulët, duke u marrë me objekte antike dhe duke vepruar si superheroinë vetëm në fshehtësi. Por shpejt, Diana duhet të mbledhë të gjithë forcën, mençurinë, dhe guximin e saj për të shpëtuar njerëzimin nga dy kërcënime shkatërruese.

 

Regjia

Patty Jenkins

Aktorë

Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig

 

Zhanri

Aksion | Aventurë | Fantazi

 

Viti i Prodhimit

2020

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin