PROGRAMET

Heroi ynë Kale, çdo të shtunë, ora 19:00, Family-HD


Njihuni me Kale, heroin tuaj me 4 këmbë… Kale është një qenush i birësuar nga Pia, shefja e policisë… Ai e ndihmon Pian të zgjidh ceshtjet më të vështira… Por edhe në problemet familjare, që zakonisht shkaktohen nga dy fëmijët e familjes Hano dhe Merle… Apo nga komshia e derës ngjitur dhe qeni i saj Bruno… Ndiqni aventurat e mikut tuaj më të ri…

 

Zhanri

Reality

 

Viti i prodhimit

2006

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të shtunë 19:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin