PROGRAMET

How to Get Away with Murder, e hënë – e premte, ora 22:30, Stinët


Kandidatja për Globin e Artë, Viola Davis, në rolin e  një avokateje brilante dhe njëkohësisht profesore e respektuar, e cila bashkë me 5 nga studentët e saj më të mirë, përfshihen në një plan për vrasje, që do t’i ndryshojë përgjithmonë. Të dyshuar, seks, gënjeshtra, sekrete…

 

Krijues:

Peter Nowalk

 

Aktorë

Viola Davis, Billy Brown, Alfred Enoch, Aja Naomi King,Karla Souza, etj…

 

Zhanri

Dramë | Serial

 

Viti

2014

 

Mosha e lejuar:

Mbi 15 vjeç

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Nga e hëna në të premte 22:30

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin