PROGRAMET

I Infiltruari, e hënë – e premte, Ora 19:30, Dizi


Kur vëllai i Sarpit, Umuti zhduket dhe supozohet i vdekur, nëna e tij dëshpërohet pa ngushëllim, ndërsa ai shkatërrohet nga humbja. Pas shumë vitesh aidiplomohet në Akademinë e Policisë dhe caktohet të infiltrohet në sindikatën mafioze të drejtuar nga Xhelali. Kur përfshihet më tej në botën e Xhelalit, aizbulon se vëllai i tij i humbur prej kohësh, është rritur nga Xhelali dhe po përgatit për një mision të rendësishëm. Papritmas vëllezërit ribashkohen, por jo si dy vëllezër, si dy kundërshtarë në anë të ndryshme të ligjit…

 

Regjia:

Uluç Bayraktar

 

Zhanri:

Aksion | Krim | Dramë

 

Aktorë:

Çagatay Ulusoy, Aras Bulut Iynemli, Çetin Tekindor, etj

 

Mosha e lejuar:

Mbi 14 vjeç

 

Viti i Prodhimit:

2016

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 19:30

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin