PROGRAMET

I mrekullueshmi Z. Roxhers, Popcorn


Bazuar në një histori të vërtetë miqësie midis prezantuesit të shquar amerikan Fred Rogers dhe gazetarit Tom Junot. Pasi një gazetar, i njohur për shkrimin e tij cinik, ngarkohet të shkruajë profilin e ikonës së televizionit Fred Rogers, ai kapërcen skepticizmin e tij duke mësuar për mirësinë, dashurinë dhe faljen nga një prej personazhet më të dashur të amerikës.

 

Regjia

Marielle Heller

Aktorë

Tom Hanks, Matthew Rhys, Chris Cooper, Susan Kelechi Watson etj.

 

Zhanri

Biografi | Dramë

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin