PROGRAMET

Iriqi Sonik, Popcorn


Bazuar në video lojën e famshme. I aftë të lëvizë me shpejtësi të jashtëzakonshme, Iriqi Sonik përpiqet të përshtatet me shtëpinë e tij të re në Tokë. Kjo derisa fuqia e tij tërheq vëmendjen e gjeniut të mbrapshtë Dr. Robotnik. Tani, Sonik dhe miku i tij më i mirë njeri, sherifi Tom Wachowski, bashkojnë forcat për të ndaluar Robotnikun e ligë të përdorë fuqinë e tij unike për të sunduar botën.

 

Regjia

Jeff Fowler

Aktorë

Ben Schwartz, Jim Carrey, James Marsden, Tika Sumpter etj.

 

Zhanri

Aksion | Aventurë | Komedi

 

Viti i Prodhimit

2020

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin