PROGRAMET

Jamie’s Super Food, e hënë – e premte, Ora 15:15, 24Kitchen


Shefi i kuzhinës, Jamie Oliver, do të udhëtojë në disa nga vendet më të shëndetshme në botë për të zbuluar se çfarë hanë njerëzit atje, që jetojnë më gjatë dhe më të shëndetshëm.

 

Zhanri

Dokumentar | Kuzhinë

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 15:15

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin