PROGRAMET

Karadayi, çdo të hënë, Ora 21:30, Seriale Turke-HD


Stamboll, vitet 1970. Familja Kara është shumë e respektuar në zonën e klasës punëtore ku ata jetojnë dhe kryefamiljari Nazifi shihet si ‘Karadayi’ – kumbari i zonës tek i cili njerëzit drejtohen për këshilla dhe ndihmë. Jeta e familjes Kara kthehet përmbys kur Nazifin e akuzojnë për një vrasje që nuk e ka kryer.

 

Regjia:

Uluç Bayraktar

 

Zhanri:

Aksion | Krim | Dramë | Romancë

 

Aktorë:

Kenan Imirzalioglu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor

 

Mosha e lejuar:

Fëmijë të shoqëruar nga prindërit

 

Viti i Prodhimit:

2015

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të hënë 21:30

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin