PROGRAMET

Kllouni 2, Popcorn


Finalizimi i një prej fimave horror më të frikshëm, bazuar në romanin e Stephen King. Njëzetë e shtatë vjet pasi një grup fëmijësh mposhtën Kllounin, ai rikthehet të terrorizojë qytezën. Tani fëmijët janë rritur dhe rrugët e tyre janë ndarë prej kohësh. Por njerëzit kanë filluar të zhduken sërish, ndaj Majku, i vetmi i grupit që ka mbetur në qytezë, telefonon pjesën tjetër të kthehen në shtëpi…

 

Regjia

Andy Muschietti

Aktorë

Jessica Chastain, James McAvoy, Bill Hader, Isaiah Mustafa etj.

 

Zhanri

Horror

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 16 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin