PROGRAMET

Kodrat e gjarprit, Popcorn


Pastori Lemuel Childs kryeson një komunitet njerëzish të izoluar, të cilët mbajnë me dëshirë gjarpërinj helmues për të provuar veten e tyre përpara Zotit. Ndërsa bija e tij e devotshme, Mara përgatitet për ditën e saj të dasmës, një sekret i rrezikshëm zbulohet dhe ajo detyrohet të përballet me traditën vdekjeprurëse të kishës së babait të saj.

 

Regjia

Britt Poulton, Dan Madison Savage

Aktorë

Kaitlyn Dever, Olivia Colman, Walton Goggins, Thomas Mann etj

 

Zhanri

Thriller

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 15 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin