PROGRAMET

Kuzhina e Ferrit, Popcorn


Nju Jork, 1978. Lagjja “Kuzhina e ferrit” nuk kanë qenë kurrë vendi më i lehtë për të jetuar. As më i sigurti. Por për amvisat Kethi, Rubi, dhe Kler, gjërat do të marrin një kthesë radikale. Kur burrat e tyre gangsterë burgosen nga FBI-a, ato vendosin të marrin biznesin në duart e tyre, duke nisur nga punët e pista e deri tek spastrimi i konkurrencës…

 

Regjia

Andrea Berloff

Aktorë

Melissa McCarthy, Tiffany Haddish, Elisabeth Moss, Domhnall Gleeson etj.

 

Zhanri

Aksion | Krim | Dramë

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 12 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin