PROGRAMET

Legjendat e dyluftimeve vdekjeprurëse: Beteja e Mbretërive , Popcorn


Pas suksesit të filmit të parë, vjen vazhdimi i “Legjendat e dyluftimeve vdekjeprurëse: Hakmarrja e Akrepit”. Fati i të gjithë Universit është përsëri në rrezik, por Luftëtarët tanë nuk humbin kohë. Ata bashkohen dhe përgatiten për luftë. Forcat e errëta të Shao Kahn, detyrojnë Raiden dhe Luftëtarët e tij të përballen në një Dyluftim Legjendar Përfundimtar që do të përcaktojë fatin e Mbretërive.

 

Regjia

Ethan Spaulding

Aktorë

Joel McHale, Jennifer Carpenter, Patrick Seitz

 

Zhanri

Vizatimor | Aksion | Aventurë

 

Viti i Prodhimit

2021

 

Mosha e lejuar

Mbi 15 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin