PROGRAMET

Lego Shazam: Magji dhe përbindësha, Popcorn


Ka ardhur një hero i ri në qytet dhe emri i tij është Shazam! Këtij mirëbërësi të  zellshëm i propozohet të anëtarësohet në Lingën e Drejtësisë, por më parë, ai duhet të tregojë identitetin e tij. Heroi i ri ngurron të zbulojë se, para se të transformohet në Shazam, ai është 10-vjeçari Billi Batson. Ndërtsa lufton kundër të keqes, Billi mëson se besimi është gjeja më e rëndësishme brenda ekipit.

 

Regjia

Matt Peters

Aktorë

Sean Astin, Dee Bradley Baker, Troy Baker, Zach Callison etj.

 

Zhanri

Vizatimor | Komedi | Familje

 

Viti i Prodhimit

2020

 

Mosha e lejuar

Mbi 12 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin