PROGRAMET

Liv dhe Medi, e hënë – e premte, 19:00, Junior


Liv dhe Medi janë dy binjake identike. Ato janë dy karaktere shumë të ndryshme nga njëra tjetra. Njëra është një yll i njohur televiziv dhe tjetra një yll i basketbollit të shkollës. Ato kanë edhe dy vëllezër më të vegjël që e zbukurojnë akoma më shumë familjen e tyre. Ndiqni aventurat e tyre në shkollë dhe famije…

Zhanri

Serial | Komedi

 

Mosha e lejuar

Për çdo moshë

 

Viti i prodhimit

2013

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 19:00 junior-logo

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin