PROGRAMET

Lodrat e Tmerrit, Popcorn


Pak para Krishtlindjeve, e reja Zoe, vëllai i saj Franklin dhe familja e tyre transferohen në një rezidencë të vjetër madhështore me një të kaluar të errët. Ndërsa të rriturit përqendrohen në rinovimin e shtëpisë, fëmijët e mërzitur zbulojnë në papafingo një baule me lodra dhe ngazëllohen kur ato vijnë në jetë si me magji. Por shumë shpejt, ngjarje të çuditshme fillojnë të ndodhin…ngjarje që kërcënojnë jetët e familjarëve…

 

Regjia

Nicholas Verso

Aktorë

Kyana Teresa, Georgia Waters, Verity Marks, Dayo Ade etj.

 

Zhanri

Horror

 

Viti i Prodhimit

2020

 

Mosha e lejuar

Mbi 15 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin