PROGRAMET

Lone star low, çdo të enjte, Ora 21:05, TLC


Ky cikël dokumentarësh tregon për punën e burrave dhe grave të Agjencisë së Mbrojtjes së Burimeve Natyrore dhe Kulturore të Teksasisit. Kjo forcë elitare patrullon më shumë se çerek milion milje katrorë. Ata merren me rastet e gjuetisë pa leje, shpëtimit të viktimave nga përpmbytjet, prishjes së rrjeteve të paligjshme të kontrabandës, ose shpëtimit të jetës së egër. Të gjithë në shërbim të kafshëve dhe qytetarëve…

 

Zhanri

Dokumentar

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të enjte 21:05

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin