PROGRAMET

Lumturia më bën keq, Popcorn


Çarli vuan nga katapleksia, një simptomë e nekroplesisë që i shkakton gjendje të fikti sa herë përjeton emocione të forta, në veçanti lumturi. Ai ka mësuar një mori teknikash për t’i mohuar vetes tepër kënaqësi dhe lumturi, por mënyrat e tij të vetkontrollit vendosen në provë të vështirë kur ai bie në dashuri.

 

Regjia

Jason Winer

Aktorë

Morena Baccarin, Melissa Rauch, Martin Freeman, Jake Lacy etj.

 

Zhanri

Komedi

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 15 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin