PROGRAMET

Mace dhe qen 3: Putra, bashkohuni!, Popcorn


Kanë kaluar 10 vjet që nga krijimi i “Armëpushimit të Madh”, një sistem i avancuar mbrojtje, i projektuar dhe i mbikqyryr nga macet dhe qentë, për të ruajtur paqen mes specieve. Por kur një i haker i lig ndërhyn në sistemin e frekuencave që dëgjohen vetëm nga macet dhe qentë, ai i shtyn ata drejt konfliktit dhe lufta mes dy specieve rikthehet në të gjithë botën…. A ka shpresë për paqe këtë herë?

 

Regjia

Sean McNamara

Aktorë

Melissa Rauch, Max Greenfield, George Lopez, Callum Seagram Airlie etj.

 

Zhanri

Vizatimor | Komedi | Aksion

 

Viti i Prodhimit

2020

 

Mosha e lejuar

Fëmijë të shoqëruar nga prindërit

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin