PROGRAMET

Majlsi nga e ardhmja, e hënë – e premte, ora 17:30, Bang Bang


Majlsi një djalë capkën nga e ardhmja, cdo ditë, bashkë me prindërit, motrën, mikun e tij më të mirë Mërk dhe anijen e tyre kozmike, eksplorojnë planete dhe krijesa jashtëtokësore… Ju ftojmë të ndiqni aventurat hapësinore të Majlsit dhe familjes së tij…

 

Zhanri:

Serial vizatimor

 

Mosha e lejuar:

Për çdo moshë

 

Viti i prodhimit:

2015

TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 17:30 Bang Bang, Emisoadsa sdfawefcasfd asefxda S DfcaSDf aSdf a

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin