PROGRAMET

Mama dhe Nëna, e hënë – e premte, Ora 17:30, Seriale Turke-HD


Vendosur në Turqinë e viteve 1970-të, Mama dhe Nëna tregon historinë e dy grave të reja, jetët e të cilave ndërthuren papritmas. Kaderi jeton në një fshat të vogël të Anadollit. Ajo nuk do gjë tjetër përveçse të jetojë e lumtur me Mustafan, por pas një aksidenti tragjik ajo mbetet e vetme në Stamboll. Zelihaja është një grua e mençur dhe e edukuar të cilën marrëdhënia e pasionante me aktivistin Murat e vë në rrezik dhe përfundimisht e lë të ve dhe shtatëzënë. Nëntë muaj më vonë rrugët e këtyre dy grave do të kryqëzohen.

 

Regjia:

Mehmet Ada Öztekin

 

Zhanri:

Dramë

 

Aktorë:

Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabik

 

Mosha e lejuar:

Fëmijë të shoqëruar nga prindërit

 

Viti i Prodhimit:

2015

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 17:30

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin