PROGRAMET

Matrix: Ringjallja, Popcorn


Nga regjisorja vizionare, Lana Wachowski. Filmi i katërt i shumëpritur i serisë ‘Matrix’, ribashkon yjet, Keanu Reeves dhe Carrie-Anne Moss në rolet ikonë, Neo dhe Trinity. Për të zbuluar nëse realiteti i tij është gënjeshtër, si dhe për të njohur vetveten, Z. Anderson  do të duhet të zgjedhë të ndjekë edhe një herë ‘Lepurin e bardhë’.

 

Regjia

Lana Wachowski

Aktorë

Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Jada Pinkett Smith

 

Zhanri

Aksion | Fantazi

 

Viti i Prodhimit

2021

 

Mosha e lejuar

Mbi 16 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin