PROGRAMET

Mbreti Arthur: Legjenda e Shpatës


Me regji dhe skenar nga Guy Ritchie, vjen një version i ri i historisë së mbretit Artur. Pas vrasjes së babait dhe me fronin të vjedhur nga xhaxhai i tij, Arturi pa e ditur se kush është në të vërtetë, rritet me vëshirësi nëpër rrugët e qytetit. Por kur fati i jep mundësinë për të nxjerrë shpatën e ngulur në shkëmb, jeta e tij do të ndryshojë rrënjësisht dhe ai fillon të bëjë gjithçka për të zënë vendin që i takon.

 

Regjia

Guy Ritchie

Skenari

Joby Harold, Guy Ritchie

Aktorët:

Charlie Hunnam, Astrid Berges-Frisbey, Djimon Hounsou, Aidan Gillen, Jude Law, etj…

Zhanri

Epik/Fantazi

Viti i Prodhimit

2017

 

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin