PROGRAMET

Mom, çdo të shtunë dhe të diel, ora 21:00, Stinët


Një nënë e 2 fëmijëve që sapo ka lënë alkoolin, përpiqet të vendosë gjithçka në vijë. Por me nënën e saj gjithashtu alkoolike që shfaqet papritur në qytezë dhe një jetë kaotike, asgjë nuk është e lehtë…

 

Aktorë

Anna Faris, Allison Janney, Mimi Kennedy, Jaime Pressly, Beth Hall etj.

 

Zhanri

Serial Komik

 

Viti

2017

 

Mosha e lejuar:

Mbi 13 vjeç

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të shtunë dhe të diel 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin