PROGRAMET

Murder Under the Friday Night Lights, çdo premte, ora 21:00, Investigation Discovery


Një vrasje e tmerrshme, përmbys jetën e futbollistëve të shkollave të mesme dhe ndan komunitetet. Rrëfime të dëshmitarëve dhe një nënë të pikëlluar, e cila kërkon përgjigje…

 

Zhanri

Dokumentar | Krim

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të premte 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin