PROGRAMET

Muskuj amerikan, çdo të mërkurë, ora 21:00, Shkencë


Njihuni me Majk Barvis dhe botën e tij… Me ndihmën e miqve dhe famijarëve, ai ndërtoi një palestër në dalje të Detritit… Aty stërviten të gjithë, nga amerikanët e thjeshtë, te atletët më të mirë të botës… Majk dhe stafi i tij mund të jenë të çuditshëm, ndonjëherë dhe të çmendur, por ata nuk harrojnë kurrë kush janë, apo nga vijnë, dhe përse e bëjmë këtë gjë…

 

Zhanri:

Dokumenar

Viti:

2007

 

Mosha e lejuar:

Për çdo moshë

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të mërkurë 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin