PROGRAMET

My skin, Çdo të enjte, Ora 21:00, TLC


Doktoresha dermatologe, Emma Craythorne diagnostikon dhe trajton pacientë nga e gjithë Mbretëria e Bashkuar, të cilët vuajnë nga sëmundje ekstreme dhe të lëkurës.

 

Zhanri

Reality

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të enjte 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin