PROGRAMET

Në krahët e dashurisë, e hënë – e premte, Ora 18:00, Dizi


Lejla është një nënë beqare që martohet me biznesmenin e pasur, Hashmetin për t’i dhënë një jetë më të mirë djalit të saj. Gjërat marrin një kthesë të papritur ditën e martesës, kur Lejla zbulon se Hashmeti ka një anë të errët dhe arratiset me ndihmën e njërit prej punonjësve të tij, Alperit. Ata bien në dashuri pavarësisht nga kërcënimi i afërt i njerëzve të Hashmetit. A do të mbizotërojë dashuria midis Alperit dhe Lejlës kundër intrigave të Hashmetit për të marrë Lejlën? A mund të vazhdojë të lulëzojë dashuria e tyre mes këtyre vështirësive?

 

Regjia:

Mesude Erarslan

 

Zhanri:

Dramë | Romancë

 

Aktorë:

Kadir Do?ulu, Seda Bakan, Mustafa Üstünda?, Dolunay Soysert, Kadir Çermik, etj

 

Mosha e lejuar:

Mbi 15 vjeç

 

Viti i Prodhimit:

2016

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 18:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin