PROGRAMET

Udhëtime me kryqëzor, çdo të mërkurë, ora 21:00, Family-HD


Udhëtimet me kryqëzor nuk kanë qenë kurrë më popullore se sa sot. Sot ka kryqëzorë për këdo: të rinj, të moshuar, beqarë dhe familjarë. Duke nisur nga minikrokruqëzorët për një fundjave, ose nga ato që i bien botës rrotull për një vit… Njihuni me Xhejn Mek Donald. Për vite me rradhë ajo ka qenë këngëtare në anije. Ndaj Xhejn do të na tregojë, se si të përfitojmë më të mirën nga çdo udhëtim, kudo në botë…

 

Zhanri

Cikël Dokumentar

 

Mosha e lejuar

Për çdo moshë

 

Viti i prodhimit

2017

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E mërkurë 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin