PROGRAMET

Një botë më e mirë, Popcorn

1850. Në femrën e tyre në verilindjen e ashpër amerikane, Abigail dhe bashkëshorti i saj i ftohtë jetojnë me dhimbjen e madhe të humbjes së një fëmije. E pushtuar nga pikëllimi, Abigail përmendet me ardhjen e fqinjës së re, Tallie, një grua shpirtlirë në një martesë të palumtur. Miqësia e dy grave shndërrohet shpejt në pasion, i cili fillon të mbushë boshllëkun që asnjëra prej tyre nuk e dinte që e kishte…

 

Regjia

Mona Fastvold

Aktorë

Katherine Waterston, Vanessa Kirby, Christopher Abbott, Casey Affleck

 

Zhanri

Dramë | Romancë

 

Viti i Prodhimit

2020

 

Mosha e lejuar

Mbi 17 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin