PROGRAMET

Një histori hirusheje: Rruga drejt suksesit, Popcorn


Finlei, një fermere e re nga një qytet i vogël, ëndërron të bëhet aktore. Kur një grup xhirimi hollivudian vjen në qytezën e saj, ajo përpiqet të fitojë një rol dhe tërheq vëmendjen e aktorit të pashëm, Xheksonit. Fatkeqësisht, audicioni nuk shkon mirë dhe ajo detyrohet të ndryshojë strategji. Tani, e maskuar si djalë, Finlei fiton më në fund mundësinë e saj. Por, a do të mund ajo ta mbajë të fshehtë mashtrimin nga të gjithë, përfshirë njerkën e saj të keqe dhe motrën e vëllain e saj dinakë?

 

Regjia

Michelle Johnston

Aktorë

Bailee Madison, Michael Evans Behling, Lillian Doucet-Roche etj.

 

Zhanri

Romancë | Familje

 

Viti i Prodhimit

2021

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin