PROGRAMET

Një udhëtim i paharrueshëm, Popcorn


Amadeus është një i moshuar i ve. Personaliteti i fortë, sharmi dhe humori i i tij nuk mund të fshehin më shenjat e Alzhaimerit. Në pamundësi për të jetuar vetëm, ai transferohet pa dëshirë tek i biri dhe familja e tij. Mbesa e tij, Matilda përpiqet ta ndihmojë, e ndërsa i sjell në mendje vazhdimisht kujtimet që po i fshihen, ajo përfundon duke bërë një aventurë të jashtëzakonshme me gjyshin e saj.

 

Regjia

Til Schweiger

Aktorë

Nick Nolte, Matt Dillon, Emily Mortimer, Sophie Lane, Jacqueline Bisset etj.

 

Zhanri

Vizatimor | Aventurë | Komedi

 

Viti i Prodhimit

2018

 

Mosha e lejuar

Mbi 12 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin