PROGRAMET

Një vit jetë, Popcorn


Jaden Smith dhe Cara Delevingne interpretojnë në një histori tragjike dashurie rinore. Pasi mëson se e dashura e tij vuan nga një sëmundje e pashërueshme, Darin, një adoleshent 17-vjeçar, përpiqet që ti japë Isabelës të gjithë jetën që ata mund të kishin së bashku, gjatë vitit të fundit të jetës së saj.

 

Regjia

Mitja Okorn

Aktorë

Cara Delevingne, Jaden Smith, Nia Long, Cuba Gooding Jr. etj.

 

Zhanri

Dramë romantike

 

Viti i Prodhimit

2020

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin