PROGRAMET

O sa mirë… Sezoni II, çdo të premte, ora 20:00, T-HD


Një serial i prodhuar nga Digitalb… Me një kastë aktorësh më të njohurit nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia… Një shkollë me nxënës nga të gjitha trevat… Tirana, Prishtina, Gjakova, Drenica, Korca, Tetova, Peja, Shkodra e Prizereni. Breza të ndryshëm, tradita të ndryshme, keqkuptime pafund, në shkollën më të vëzhguar…

 

Regjia

ILIR BOKSHI

 

Aktorë

Enver Petrovci, Koco Devole, Olta Daku, Shkëlzen Veseli, Xhevdet Jashari, Jonida Vokshi, Helidon Fino, Eftiola Lacka, Armend Ismajli, Abuela Kryeziu, Besnik Krapi, Kushtrim Qerimi, Linda Jarani, Jeton Zogiani, Edi Kastrati…

 

Zhanri

Serial komik

 

Viti i prodhimit

2013

 

Mosha e lejuar

Fëmijë të shoqëruar nga prindër

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të premte 20:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

WordPress Lightbox Plugin