PROGRAMET

Pantera e zezë

Pas vdekjes së të atit, mbretit të Uakandës, Tiçalla rikthehet në vendlindje për t’u ulur në fronin e shtetit me teknologjinë më të avancuar. Por një armik i fuqishëm rishfaqet, ndaj detyrat e tij si mbret dhe si Pantera e zezë do të vihen në prove, veçanërisht kur përfshihet në një konflikt që vë në rrezik fatet e Uakandes dhe të gjithë botës. Ai duhet të përdorë fuqinë e Panterës që të mposhtë armiqtë dhe të mbrojë popullin e tij dhe mënyrën e tyre të jetesës.

 

Regjia

Ryan Coogler

Skenari

 Ryan Coogler, Joe Robert Cole

Aktorë:

Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira etj…

Zhanri

Aksion | Aventurë | Fantashkencë

Viti i Prodhimit

2018

 

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

DigitAlb, ka shtuar numrin e kanaleve në High Definition me Hits HD dhe Aksion HD. Dhuratë për të gjithë abonentët! Për të marrë dy kanalet e reja, duhet të fikni dhe ndizni sërish dekoderin tuaj. DigitAlb 15 vjet, në familje!

WordPress Lightbox Plugin