PROGRAMET

Përbindëshat e maleve, çdo të premte, ora 21:00, Family-HD


Për shumë breza, në malet Apalashe janë parë më shumë krijesa misterioze, sesa në çdo vend tjetër të Amerikës. Tani, një grup gjuetarësh dhe kurthe ngritësish po përpiqen t’i identifikojnë këto krijesa të pashpjegueshme. Kur folklori ndërhyn, lë pas një gjurmë provash. Një grup me bijtë e Virgjinias Perëndimore, kërkon të zbulojë të vërtetën…

 

Zhanri

Dokumentar

 

Viti i prodhimit

2013

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të premte 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin