PROGRAMET

Personale, nga e hëna në të mërkurë, ora 20:00, T-HD


Suzana Turku, dirigjente, rrëfen fillimet në dirigjim, si përktheu libra të ndaluar rusë dhe tregon eksperiencën e shkurtër në politikë. Vitmar Basha, flet për albumin më të ri të titulluar “9”, për frymëzimet, bashkëpunimet dhe dedikimin për Marsela Çibukajn.

 

Regjia:

Indrit Çobani

 

Autor:

Koloreto Cukali

 

Moderatore:

Jonida Vokshi

 

Të ftuar:

Suzana Turku, Vitmar Basha

 

Zhanri

Intervista

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Nga e hëna në të mërkurë 20:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin