PROGRAMET

Personale, çdo të martë, ora 22:00, T-HD


Mimoza Ahmeti, rikthehet në ekran plot energji, flet për librin e saj të fundit dhe diskuton problemet e artit e kulturës në Shqipëri. Taulant Bino, biolog, flet për zhdukjen e shqiponjës nga “Vendi i Shqiponjave” dhe rrëfen si u zbulua në Orikum një zog i rrallë himalajan. Artan Shkreli, arkitekt i njohur, flet për identitetin arkitekturor të Tiranës në periudha të ndryshme historike dhe tregon për teleferikun e rrallë në malësinë e Elbasanit, që mund të shihet edhe si një “makinë kohe”.

 

Regjia:

Indrit Çobani

 

Autor:

Koloreto Cukali

 

Moderatore:

Jonida Vokshi

 

Të ftuar:

Mimoza Ahmeti, Taulant Bino, Artan Shkreli

 

Zhanri

Intervista

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të martë 22:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

WordPress Lightbox Plugin