PROGRAMET

Personale, çdo të martë, ora 22:00, T-HD


Vladimir Myrtezai, piktor e pedagog, rrëfen marrëdhënien e tij me kryeministrin Rama në rini. Studiuesi dhe ambientalisti Sazan Guri vjen me një teori interesante mbi pellazgët marrë nga triologjia e tij e fundit, ndërsa, ndërsa Maks Velo, piktor, arkitekt e shkrimtar, tregon detaje nga libri i tij i fundit me dokumente nga sigurimi i shtetit.

 

Regjia:

Indrit Çobani

 

Autor:

Koloreto Cukali

 

Moderatore:

Jonida Vokshi

 

Të ftuar:

Vladimir Myrtezai, Sazan Guri, Maks Velo

 

Zhanri

Intervista

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të martë 22:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WordPress Lightbox Plugin