PROGRAMET

Personale, nga e hëna në të mërkurë, ora 20:00, T-HD


Leka Bungo, regjisor e skenarist, vjen me librin më të fundit “Testamenti i Mitomanit”, flet për kohën si regjisor teatri në gjatë diktaturës dhe tregon disa prapaskena nga telekomedia “Rrokullisja” me aktorë Robert Ndrenikën dhe Marjana Kondin. Salvador Kokoshi, street artist, tregon ndryshimin mes muraleve dhe grafitit, ku ndryshon ky i fundit në Amerikë nga ai në Europë dhe tregon përfshirjen e tij në tifogrupin “Fanatics” të ekipit të Tiranës.

 

Regjia:

Indrit Çobani

 

Autor:

Koloreto Cukali

 

Moderatore:

Jonida Vokshi

 

Të ftuar:

Leka Bungo, Salvador Kokoshi

 

Zhanri

Intervista

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Nga e hëna në të mërkurë 20:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin