PROGRAMET

Pinguinët e Madagaskarit, çdo të shtunë – të diel, ora 18:30, Çufo


Kovalsi, Riko, Ushtari dhe Skiper; katër pinguinët e famshëm të Madagaskar rikthehen me aventura të reja… Ata janë shumë të ndryshëm nga njëri – tjetri, por kanë një të përbashkët: Zgjuarsinë. Por kanë edhe një mison: Mbarvajtjen e rendit brenda shtëpisë së tyre, ose me saktë brenda kopështit zoologjik

 

Zhanri:

Serial vizatimor

 

Viti:

2012

 

Mosha e lejuar:

Për çdo moshë

TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të shtunë dhe të diel 18:30

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

WordPress Lightbox Plugin