PROGRAMET

Projekti Sypërgjakuri, Popcorn


Një ushtar i vrarë në detyrë rikthehet në jetë me superfuqi nga një organizatë që kërkon ta përdorë si armë. Me një ushtri të nanoteknologjisë në venat e tij, ai është një forcë e pandalshme, por pa kontroll të mendjes dhe kujtimeve. Ai nuk e di se çfarë është e vërtetë dhe çfarë jo, por është në një mision për të zbuluar…

 

Regjia

Dave Wilson

Aktorë

Vin Diesel, Eiza González, Sam Heughan, Toby Kebbell etj.

 

Zhanri

Aksion | Fantashkencë

 

Viti i Prodhimit

2020

 

Mosha e lejuar

Mbi 15 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin