PROGRAMET

Qyteti i Gënjeshtrave, Popcorn


Pas dy dekadash, vrasjet e ikonave të muzikës Tupac Shakur dhe The Notorious B.I.G nuk janë zgjidhur ende. Ish detektivi i policisë që dështoi në zbardhje e çështjeve dhe një gazetar i dëshpëruar për të shpëtuar reputacionin dhe karrierën e tij, hyjnë në një partneritet të vështirë për të zgjidhur përfundimisht vrasjet. Të paepur në kërkimin e tyre për të vërtetën, këta dy burra të thyer, kërcënojnë të shkundin themelet e Policisë së Los Anxhelosit…

 

Regjia

Brad Furman

Aktorë

Johnny Depp, Forest Whitaker, Toby Huss, Dayton Callie

 

Zhanri

Thriller | Krim | Dramë

 

Viti i Prodhimit

2021

 

Mosha e lejuar

Mbi 17 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin