PROGRAMET

Salvage Hunters, nga 20 shkurt, çdo të shtunë, Ora 19:00, Discovery


Gjuetari i ditëve moderne të thesareve, Drew Pritchard, është një nga tregtarët kryesorë të sendeve antike dekorative në Britani. Duke udhëtuar sa gjatë e gjerë Mbretërinë e Bashkuar, ai është në kërkim të objekteve të çuditshme dhe të mrekullueshme, xhevahireve të fshehur dhe thesareve të harruar.

 

Zhanri

Dokumentar | Rality

 

Viti i Prodhimit

2020

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Nga 20 shkurt, çdo të shtunë 19:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin