PROGRAMET

Scandal, e hënë – e premte, ora 22:30, Stinët


Nga krijuesit e ‘Grey’s Anatomy’ dhe ‘Private Practice’, vjen një serial plot intriga e skandale që mund të rrënojnë këdo. Të gjithë kanë sekrete dhe Olivia Pope, është njeriu i vetëm që mund t’i mbulojë përgjithmonë.

 

Autor:

Shonda Rhimes

 

Aktorë

Kerry Washington, Darby Stanchfield, Katie Lowes etj

 

Zhanri

Thriller politik

 

Viti

2012 – 2018

 

Mosha e lejuar:

Mbi 15 vjeç

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Nga e hëna në të premte 22:30

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin